W OGRODZIE         OBRAZY         RĘCZNIE MALOWANE         RĘCZNIE ZDOBIONE         ZAUŁEK POMYSŁÓW         O MNIE

O mnie

Kim jestem
Jestem kobietą pracującą, strażniczką domowego ogniska, optymistką kochającą ludzi i osobą posiadającą twórcze zainteresowania. Lubię otaczać się przedmiotami starymi, stworzonymi ręcznie lub po prostu pasującymi do mojego gustu. Jestem fanką przytulnych miejsc, zadbanych ogrodów, dobrych książek, zdrowej kuchni, zajmujących rozmów i towarzystwa ludzi z życzliwością w sercach.

Mój blog jest
miejscem, w którym publikuję teksty i zdjęcia będące efektem moich twórczych zajęć. Większość z nich związana jest z malarstwem, które towarzyszy mi od najmłodszych lat. W dziedzinie malarstwa jestem samoukiem, dlatego miano pasjonatki pasuje do mnie bardziej, niż określenie malarka. Preferuję malarstwo akrylowe, choć sięgam również po inne media oraz techniki twórcze. Każda z prezentowanych tu prac jest efektem "kreatywnego stanu umysłu", który odczuwam szczególnie wtedy, gdy przekraczam próg mojej pracowni. Tematyka moich prac najczęściej związana jest z przyrodą, bez której świat były moim zdaniem smutny.

Teksty, projekty oraz zdjęcia
publikowane na niniejszym blogu są mojego autorstwa i podlegają ochronie zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jakiekolwiek wykorzystanie dostępnych tu treści każdorazowo wymaga mojej pisemnej zgody.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować
zostaw komentarz z prośbą o kontakt pamiętając o podaniu adresu email, na który mam odpisać.

Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Palmette